Photo Schedule

KING CITY TEAM PHOTOS   
     
TUESDAY JUNE 19  
COUNTRY DAY SCHOOL DOME
13415 Dufferin St, King City  
TIME Photographer A Photographer B
6:00pm U5 King Tm #1    (Coach Peter) U8G King Tm #1    (Coach Nadia)
6:20pm U5 King Tm #2    (Coach Taylor) U8G King Tm #2    (Coach Rob)
6:40pm U5 King Tm #3    (Coach Steve) U8G King Tm #3    (Coach Sarah)
7:00pm U5 King Tm #4    (Coach Nino) U14B Tm #1    (Coach Barry)
7:20pm U16G Tm #1    (Coach Neil) U14B Tm #2    (Coach Chris)
7:40pm U16G Tm #2    (Coach Frank)  
8:00pm Retakes  
     
WEDNESDAY JUNE 20  
COUNTRY DAY SCHOOL DOME
13415 Dufferin St, King City  
TIME Photographer A Photographer B
6:00pm U6 King Tm #1    (Coach Sarah) U8B King Tm #1    (Coach Oussama)
6:20pm U6 King Tm #2    (Coach Nicole) U8B King Tm #2    (Coach Peter)
6:40pm U6 King Tm #3    (Coach Vanessa) U8B King Tm #3     (Coach Anthony)
7:00pm U6 King Tm #4    (Coach Diana) U8B King Tm #4    (Coach Sandro)
7:20pm U10B King Tm #1    (Coach Kelly) U8B King Tm #5    (Coach Robert)
7:40pm U10B King Tm #2    (Coach Jane) U12B Tm #1    (Coach Mike)
8:00pm U12G Tm #1    (Coach Milenna) U12B Tm #2    (Coach Marco)
8:20pm U18G Tm #1    (Coach Grant) U12B Tm #3    (Coach John)
     
THURSDAY JUNE 21  
COUNTRY DAY SCHOOL DOME
13415 Dufferin St, King City  
TIME Photographer A Photographer B
6:00pm U4 King Tm #1 (Coach Nick) U10G King Tm #1 (Coach Leo)
6:20pm U4 King Tm #2 (Coach Marco) U14G Tm #1 (Coach Terence)
6:40pm U4 King Tm #3 (Coach Michael) U14G Tm #2 (Coach Julia)
7:00pm U4 King Tm #4 (Coach Mark) U16B Tm #1 (Coach Mario)
7:20pm U18B Tm #1 (Coach Todd)

Retakes

7:40pm U18B Tm #2 (Coach Ben)
     
     

SCHOMBERG TEAM PHOTOS

 
MON JUNE 25  
TRISAN CENTRE CURLING LOUNGE  
25 Dillane Drive, Schomberg, ON L0G 1T0  
Time Team  
6:00pm U4 Sch Tm 1    (Coach Simon)  
6:15pm U4 Sch Tm 2    (Coach John)  
6:30pm U5 Sch Tm 1    (Coach Stephen)  
6:45pm U6 Sch Tm 1    (Coach Sam)  
7:00pm U6 Sch Tm 2    (Coach Seamus)  
7:15pm U8G Sch Tm 1    (Coach Ruthann)  
7:30pm U10B Sch Tm 1    (Coach Gord)  
7:45pm U10G Sch Tm 1    (Coach Darren)  
8:00pm U8B Sch Tm 1    (Coach David)  
8:15pm U8B Sch Tm 2    (Coach Anthony)  
8:30pm U16G Tm 3 (Coach Darrell/Chris)